WISECO - WISECO WRIST PIN - S270
25,79incl. BTW
25,79incl. BTW

25,79incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 0,629" |
| Buitendiameter Metrisch | 16,00 mm |
| Imperiale Lengte | 1.838" |
| Lengtemaat | 46,70 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 16,00 mm (0,629) |
|---|---|
| Lengte | 46,70 mm (1.838) |
| Materiaal | Staallegering |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Draadslot |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw |
