WISECO - WISECO WRIST PIN - S376
24,91incl. BTW
24,91incl. BTW

24,91incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Buitendiameter Metrisch | 19,00 mm |
| Lengtemaat | 57 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 19,00 mm |
|---|---|
| Lengte | 57 mm |
| Materiaal | Aluminium , Siliconen |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
