WISECO - WISECO WRIST PIN - S394
24,91incl. BTW
24,91incl. BTW

24,91incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 0.551" |
| Buitendiameter Metrisch | 14,00 mm |
| Imperiale Lengte | 1.860" |
| Lengtemaat | 47,20 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 14,00 mm (0,551) |
|---|---|
| Lengte | 47,20 mm (1,860") |
| Materiaal | Staallegering |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Draadslot |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
