WISECO - WISECO WRIST PIN - S477
24,91incl. BTW
24,91incl. BTW

24,91incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 0.708" |
| Buitendiameter Metrisch | 18,00 mm |
| Imperiale Lengte | 2.075" |
| Lengtemaat | 52,70 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 18,00 mm (0,708) |
|---|---|
| Lengte | 52,70 mm (2,075) |
| Materiaal | Staallegering |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Draadslot |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
