WISECO - WISECO WRIST PIN - S482
24,91incl. BTW
24,91incl. BTW

24,91incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Buitendiameter Metrisch | 18 mm |
| Lengtemaat | 49,50 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 18 mm |
|---|---|
| Lengte | 49,50 mm |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | ATV |
