WISECO - WISECO WRIST PIN - S512X
24,56incl. BTW
24,56incl. BTW

24,56incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Buitendiameter Metrisch | 20,00 mm |
| Lengtemaat | 60 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 20,00 mm |
|---|---|
| Lengte | 60 mm |
| Materiaal | Aluminium , Siliconen |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , Sneeuw , Watervaartuig |
