WISECO - WISECO WRIST PIN - S522
26,04incl. BTW
26,04incl. BTW

26,04incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 0.590" |
| Buitendiameter Metrisch | 15,00 mm |
| Imperiale Lengte | 2.200" |
| Lengtemaat | 55,88 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 15,00 mm (0,590) |
|---|---|
| Lengte | 55,88 mm (2,200) |
| Materiaal | Staallegering |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Draadslot |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
