WISECO - WISECO WRIST PIN - S523
26,04incl. BTW
26,04incl. BTW

26,04incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 0,669" |
| Buitendiameter Metrisch | 17,00 mm |
| Imperiale Lengte | 2.430" |
| Lengtemaat | 61,70 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 17,00 mm (0,669) |
|---|---|
| Lengte | 61,70 mm (2,430) |
| Materiaal | Staallegering |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Draadslot |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
