WISECO - WISECO WRIST PIN - S535
27,39incl. BTW
27,39incl. BTW

27,39incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Buitendiameter Metrisch | 20 mm |
| Lengtemaat | 70 Millimeter |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 20 mm |
|---|---|
| Lengte | 70 mm |
| Materiaal | Aluminium , Siliconen |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
