WISECO - WISECO WRIST PIN - S553
21,38incl. BTW
21,38incl. BTW

21,38incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Buitendiameter Metrisch | 12,00 mm |
| Lengtemaat | 38,9 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 12,00 mm |
|---|---|
| Lengte | 38,9 mm |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | ATV |
