WISECO - WISECO WRIST PIN - S591
26,04incl. BTW
26,04incl. BTW

26,04incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Buitendiameter Metrisch | 23 mm |
| Lengtemaat | 54 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 23 mm |
|---|---|
| Lengte | 54 mm |
| Productnaam | Scharnierbout |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | ATV |
