MOTION PRO - WEIGHT WH STL BLK 90OZ BX - 03650013
47,57incl. BTW
47,57incl. BTW

47,57incl. BTW
| Type | Zelfklevende Sticker |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Gewicht Imperiaal | 1/4 oz |
| Gewichtsmaatstaf | 7,09 g |
| Gewicht | 7,09 g (1/4 oz) |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Productnaam | Wielgewicht |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Poedergecoat |
| Stuks | 360 Pakket |
| Merk | MOTION PRO |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
