MOTION PRO - WEIGHT WH STL SL 1/8 18OZ - 03650059
15,32incl. BTW
15,32incl. BTW

15,32incl. BTW
| Type | Zelfklevende Sticker |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Gewicht Imperiaal | 1/8 oz |
| Gewichtsmaatstaf | 3,54 g |
| Gewicht | 3,54 g (1/8 oz) |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Productnaam | Wielgewicht |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Poedergecoat |
| Stuks | 144 Pakket |
| Merk | MOTION PRO |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
