MOTION PRO - CABLE THR (PULL)A/C YAM - 06500425
52,61incl. BTW
52,61incl. BTW

52,61incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Housing | Gevlochten |
| Behuizingslengte | 101,5 cm (40") |
| Size Metric | +15,2 cm |
| Size Imperial | +6" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Woonlengte-metrisch | 101,5 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 112 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 40" |
| Housing Material | Roestvrijstaal |
| Totale Lengte | 112 cm (44") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Trekken , Gevlochten |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | +15,2 cm (6") |
| Model | Beschermlaag |
| Basisafwerking | Chroom |
| Totale lengte Imperial | 44" |
