MOTION PRO - AC THR PUSH CABLE HON - MP620380
50,23incl. BTW
50,23incl. BTW

50,23incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Housing | Gevlochten |
| Behuizingslengte | 103,5 cm (40-3/4") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Woonlengte-metrisch | 103,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 40-3/4" |
| Housing Material | Roestvrijstaal |
| Totale Lengte | 117 cm (46") |
| Basisafwerking | Chroom |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Duw , Gevlochten |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Model | Beschermlaag |
| Totale lengte Imperial | 46" |
