MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE POL - 06501356
29,71incl. BTW
29,71incl. BTW

29,71incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 135,5 cm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 135,5 cm (53-1/4") |
| Housing Material | Vinyl |
| Basisafwerking | Plat |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Plat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Huisvestingslengte imperiaal | 53-1/4" |
