MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE POL - 06501608
22,93incl. BTW
22,93incl. BTW

22,93incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Reismetriek | 10,8 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 47" |
| Woonlengte-metrisch | 119,5 cm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 119,5 cm (47") |
| Reis | 10,8 cm (4-1/4") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Basisafwerking | Plat |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Plat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Reis Imperial | 4-1/4" |
