MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE KAW - 06501596
18,09incl. BTW
18,09incl. BTW

18,09incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Reismetriek | 12,1 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 32-1/2" |
| Woonlengte-metrisch | 82,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 82,5 cm (32-1/2") |
| Reis | 12,1 cm (4-3/4") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Basisafwerking | Plat |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Plat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Reis Imperial | 4-3/4" |
