MOTION PRO - CABLE/CLUTCH SUZUKI - 06520013
15,17incl. BTW
15,17incl. BTW

15,17incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 36-1/2" |
| Woonlengte-metrisch | 92,5 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 92,5 cm (36-1/2") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 103 cm (40-1/2") |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 40-1/2" |
