MOTION PRO - CABLE CLUTCH SUZUKI - 06520634
15,-incl. BTW
15,-incl. BTW

15,-incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 49" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 134,5 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 124,5 cm (49") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 134,5 cm (53") |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 53" |
