MOTION PRO - CABLE/CLUTCH KAW - 06520041
6,67incl. BTW
6,67incl. BTW

6,67incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Behuizingslengte | 85,5 cm (33-3/4") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 85,5 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 90 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 33-3/4" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 90 cm (35-1/2") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Kenmerken | Recht |
| Totale lengte Imperial | 35-1/2" |
