MOTION PRO - CABLE CLUTCH ATV YAM +2 - 06520428
9,30incl. BTW
9,30incl. BTW

9,30incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Behuizingslengte | 63,5 cm (25") |
| Size Metric | +51 mm |
| Size Imperial | +2 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Woonlengte-metrisch | 63,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 25" |
| Reismetriek | 76 mm |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Reis | 76 mm (3") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | +51 mm (2") |
| Housing Material | Vinyl |
| Reis Imperial | 3" |
