MOTION PRO - CLUTCH CABLE YAM - MP050239
9,87incl. BTW
9,87incl. BTW

9,87incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Behuizingslengte | 106 cm (41-3/4") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Woonlengte-metrisch | 106 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 115,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 41-3/4" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 115,5 cm (45-1/2") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Kenmerken | Recht |
| Totale lengte Imperial | 45-1/2" |
