MOTION PRO - CABLE CLUTCH HON - 06522004
17,52incl. BTW
17,52incl. BTW

17,52incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Behuizingslengte | 92 cm (36-1/4") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 92 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 36-1/4" |
| Reismetriek | 83 mm |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Reis | 83 mm (3-1/4") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Housing Material | Vinyl |
| Reis Imperial | 3-1/4" |
