BS BATTERY - BATTERY BS 51913 SLA-MAX - 21130616
162,02incl. BTW
162,02incl. BTW
De BS Battery BS-51913 SLA is een onderhoudsvrije AGM accu voor zware motoren zoals de BMW K- en R-serie. De accu is in de fabriek gevuld en geladen — je hoeft hem alleen maar te monteren en je kunt rijden.

162,02incl. BTW
De BS Battery BS-51913 SLA is een AGM motoraccu in het Europese DIN-formaat (186 x 82 x 171 mm) en is bedoeld voor motoren met een hoge energiebehoefte, zoals de BMW K75, K100 en aanverwante grote toer- en naked bikes. Met een capaciteit van 22Ah en een CCA van 275A start hij ook bij koud weer probleemloos.
De SLA-technologie (Sealed Lead Acid) betekent dat de accu in de fabriek volledig is gevuld, geladen en hermetisch afgesloten. Er is geen onderhoud nodig en er kan geen zuur lekken. Dankzij de AGM-constructie (Absorbed Glass Mat) is de accu ook trillingsbestendig — ideaal voor motoren die op oneven wegen worden gebruikt.
BS Battery is leverancier voor OEM-merken als Yamaha en MV Agusta en ook actief als sponsor in de MotoGP. De 51913 wordt geleverd met 12 maanden fabrieksgarantie.
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Voor |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Batterijcapaciteit | 22 Ah |
| CCA/Ampère | 210 A |
| Zuur | Fabrieksgeactiveerd |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 171 mm (6-3/4") |
| Gewicht | 6 kg (13,3 lb) |
| Breedte | 82 mm (3-1/4") |
|---|---|
| Lengte | 186 mm (7-7/16") |
| Model | SLA Max |
| Productnaam | Accu |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | 51913 |
| Merk | BS BATTERY |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 7,3 A |
