YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB30L-B - YB30LB
164,74incl. BTW
164,74incl. BTW

164,74incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 175 mm |
| Height Imperial | 6-7/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 300 A |
| Batterijcapaciteit | 30 Ah |
| Referentienummer | YB30L-B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts |
| Positieve Terminal Locatie | Links |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | Drie A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV , Straat , Sneeuw |
| Imperiale Lengte | 6-5/8" |
| Lengtemaat | 167,6 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 167,6 mm (6-5/8") |
| Breedte | 133 mm (5-1/4") |
| Breedte (Metrisch) | 133 mm |
| Breedte Imperial | 5-1/4" |
| Gewicht | 7,9 kg (17,4 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 7,9 kg |
| Gewicht Imperiaal | 17,4 lb |
| Hoogte | 175 mm (6-7/8 Duim) |
| Ventlocatie | Rechts |
