BS BATTERY - BATTERY BS BTX6.5L SLA - 21131017
90,22incl. BTW
90,22incl. BTW

90,22incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Voor |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Batterijcapaciteit | 6,8 Ah |
| CCA/Ampère | 85 A |
| Zuur | Fabrieksgeactiveerd |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 102 mm (4,02") |
| Gewicht | 2,3 kg (5,1 lb) |
| Breedte | 66 mm (2,6") |
|---|---|
| Lengte | 139 mm (5,47") |
| Model | Sla |
| Productnaam | Accu |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | BTX6.5L |
| Merk | BS BATTERY |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 2.2 A |
