ITP - MT911 30X10.00-15 NHS 8PR TL - 03201442
258,67incl. BTW
258,67incl. BTW

258,67incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Profieldiepte | 38,1 mm (1-1/2") |
| Bandediameter EU | 30 |
| Maximale Bandzitting PSI | 36 |
| Richtingsprofiel | Nr. |
| Aanbevolen Werkdruk PSI | Zie de gebruikershandleiding van het voertuig |
| Fabrikant Aangeraden Maximale Wielbreedte | 7 |
| Fabrikant aanbevolen minimale wielbreedte | 7" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Bandenmaat | 30x10-15 |
| Banden Diameter | 30 |
| Profildiepte Imperiaal | 1-1/2" |
| Standaard | Niet gecertificeerd voor gebruik op openbare wegen (NHS) |
| Laag Rating | 8-laags |
| Marktsegment | Quad , UTV |
|---|---|
| Stijl | Modder , Nut |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Banden |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Velg Diameter | 15 |
| Breedte | 10" |
| Breedte_EU | 10 |
| Type Buis | Zonder Binnenband |
| Constructie | Bias |
| Bandenmaat_EU | 30x10-15 |
| Velgdiameter EU | 15 |
| Profiel/Model | MT911 |
| Profondte van het profiel | 38,1 mm |
