MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF CANAM COMMANDER MSE - 05210911
332,69incl. BTW
332,69incl. BTW

332,69incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 8" |
| Metrische Hoogte | 20,32 cm |
| Imperiale Lengte | 50-3/4" |
| Lengtemaat | 129 cm |
| Hoogte | 20,32 cm (8") |
| Breedte Imperial | 44-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 113 cm |
| Breedte | 113 cm (44 1/2") |
| Lengte | 129 cm (50-3/4") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
