MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF HONDA PIONEER MUD - 05211246
380,09incl. BTW
380,09incl. BTW

380,09incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Height Imperial | 9" |
| Metrische Hoogte | 23 cm |
| Imperiale Lengte | 40-1/2" |
| Lengtemaat | 103 cm |
| Hoogte | 23 cm (9") |
| Breedte Imperial | 56-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 143,5 cm |
| Breedte | 143,5 cm (56-1/2") |
| Lengte | 103 cm (40-1/2") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
