MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF RANGR 13 FULSZ 2PC - 05211046
266,14incl. BTW
266,14incl. BTW

266,14incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 5-1/4" |
| Metrische Hoogte | 13 cm |
| Imperiale Lengte | 3,5" |
| Lengtemaat | 89 cm |
| Hoogte | 13 cm (5-1/4") |
| Breedte Imperial | 63-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 161 cm |
| Breedte | 161 cm (63,5") |
| Lengte | 89 cm (35") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
