MOTION PRO - CHOKE CABLE HONDA - MP02359
16,21incl. BTW
16,21incl. BTW

16,21incl. BTW
| Type | Choke |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 41-1/2" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 119,5 cm |
| Woonlengte-metrisch | 105,5 cm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 105,5 cm (41-1/2") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Totale Lengte | 119,5 cm (47") |
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 47" |
