MOTION PRO - CABLE CHOKE HONDA - 06540003
20,-incl. BTW
20,-incl. BTW

20,-incl. BTW
| Type | Choke |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 31-1/2" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 82,5 cm |
| Woonlengte-metrisch | 80 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 80 cm (31 1/2") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Totale Lengte | 82,5 cm (32-1/2") |
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 32-1/2" |
