MOTION PRO - SPEEDO CABLE KAW - MP03299
15,37incl. BTW
15,37incl. BTW

15,37incl. BTW
| Type | Snelheidsmeter |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 35" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 94 cm |
| Woonlengte-metrisch | 89 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 89 cm (35") |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 94 cm (37") |
|---|---|
| Kenmerken | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 37" |
