MOTION PRO - CABLE/SPEEDO-ATV-YAM - 06550014
20,-incl. BTW
20,-incl. BTW

20,-incl. BTW
| Type | Snelheidsmeter |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 40" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 105 cm |
| Woonlengte-metrisch | 101,5 cm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 101,5 cm (40") |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 105 cm (41-1/4") |
|---|---|
| Kenmerken | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 41-1/4" |
