YUASA - BATTERY YUASA MF YTX24HL-BS - YTX24HLBS
305,38incl. BTW
305,38incl. BTW

305,38incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 8-1/8" |
| Metrische Hoogte | 162 mm |
| Height Imperial | 6-3/8" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 350 A |
| Batterijcapaciteit | 21 Ah |
| Referentienummer | YTX24HL-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 2,1 A |
| Lengtemaat | 205,7 mm |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 16,2 cm (6-3/8") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 205,7 mm (8-1/8") |
| Breedte | 87,3 mm (3-7/16") |
| Breedte (Metrisch) | 87,3 mm |
| Breedte Imperial | 3-7/16" |
| Gewicht | 7,9 kg (17,4 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 7,9 kg |
| Gewicht Imperiaal | 17,4 lb |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
