YUASA - BATTERY YUASA MF YTX20HL-BS - YTX20HLBS
249,26incl. BTW
249,26incl. BTW

249,26incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 6-7/8" |
| Metrische Hoogte | 155 mm |
| Height Imperial | 6-1/8" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 310 A |
| Batterijcapaciteit | 18 Ah |
| Referentienummer | YTX20HL-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.8 A |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Lengtemaat | 175 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 175 mm (6-7/8") |
| Breedte | 87,3 mm (3-7/16") |
| Breedte (Metrisch) | 87,3 mm |
| Breedte Imperial | 3-7/16" |
| Gewicht | 6,8 kg (15 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 6,8 kg |
| Gewicht Imperiaal | 1,5 lb |
| Hoogte | 155 mm (6-1/8") |
| Rijstijl | UTV , ATV , Straat , Sneeuw , Watervaartuig |
