YUASA - BATTERY YUASA MF YT12A-BS - YT12ABS
133,75incl. BTW
133,75incl. BTW

133,75incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 105 mm |
| Height Imperial | 4-1/8" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 175 A |
| Batterijcapaciteit | 9,5 Ah |
| Referentienummer | YT12A-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 5-7/8" |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 105 mm (4-1/8") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 150 mm (5-7/8") |
| Breedte | 87 mm (3-7/16") |
| Breedte (Metrisch) | 87 mm |
| Breedte Imperial | 3-7/16" |
| Gewicht | 2,9 kg (6,5 pond) |
| Gewicht Imperiaal | 6,5 lb |
| Rijstijl | Straat |
