YUASA - BATTERY YUASA FA YTZ14S - YTZ14S
145,64incl. BTW
145,64incl. BTW

145,64incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 111 mm |
| Height Imperial | 4-3/8" |
| Zuur | Fabrieksgeactiveerd |
| CCA/Ampère | 230 A |
| Batterijcapaciteit | 11,2 Ah |
| Referentienummer | YTZ14S |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.1 A |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 6" |
| Lengtemaat | 152,4 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTZ |
| Lengte | 152,4 mm (6") |
| Breedte | 87,3 mm (3-7/16") |
| Breedte Imperial | 3-7/16" |
| Gewicht | 3,9 kg (8,5 pond) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,9 kg |
| Gewicht Imperiaal | 8.5 lb |
| Hoogte | 111 mm (4-3/8") |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
