YUASA - BATTERY YUASA MF YTX20-BS - YTX20BS
186,64incl. BTW
186,64incl. BTW

186,64incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 6-7/8" |
| Metrische Hoogte | 155 mm |
| Height Imperial | 6-1/8" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 270 A |
| Batterijcapaciteit | 18 Ah |
| Referentienummer | Ytx20-bs |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts |
| Positieve Terminal Locatie | Links |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.8 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 175 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 175 mm (6-7/8") |
| Breedte | 87 mm (3-7/16") |
| Breedte (Metrisch) | 87 mm |
| Breedte Imperial | 3-7/16" |
| Gewicht | 6,32 kg (13,9 Pond) |
| Gewichtsmaatstaf | 6,32 kg |
| Hoogte | 155 mm (6-1/8") |
| Rijstijl | ATV , Straat , Sneeuw , Watervaartuig |
