YUASA - BATTERY YUASA MF YT12B-BS - YT12BBS
133,75incl. BTW
133,75incl. BTW

133,75incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 5-15/16" |
| Metrische Hoogte | 130 mm |
| Height Imperial | 5-1/8" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 125 A |
| Batterijcapaciteit | 10 Ah |
| Referentienummer | YT12B-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 151 cm |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 130 mm (5-1/8") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 151 mm (5-15/16") |
| Breedte | 68 mm (2-11/16") |
| Breedte (Metrisch) | 68 mm |
| Breedte Imperial | 2-11/16" |
| Gewicht | 3,5 kg (7,75 pond) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,5 kg |
| Gewicht Imperiaal | 7,75 lb |
| Rijstijl | Straat |
