AKRAPOVIC - HEADER SS Z H2 - 18120490
1.154,34incl. VAT
1.154,34incl. VAT

1.154,34incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-1 System |
| Weight Imperial | 8.8 lb |
| Weight Metric | 4.00 kg |
| Weight | 4,00 kg (8,8 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
