AKRAPOVIC - HEADER SS Z900 - 18120294
883,30incl. VAT
883,30incl. VAT

883,30incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-2-Into-1 System |
| Weight Imperial | 7.5 lb |
| Weight Metric | 3.41 kg |
| Weight | 3,41 kg (7,5 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
