AKRAPOVIC - HEADER SS Z900 - 18120462
909,92incl. VAT
909,92incl. VAT

909,92incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 4.4 kg |
| Weight Reduction | 4,4 kg (9,8 lb) |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Design/Configuration | 4-Into-2-Into-1 System |
| Weight Imperial | 7.5 lb |
|---|---|
| Weight Metric | 3.41 kg |
| Weight | 3,41 kg (7,5 lb) |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Weight Reduction Imperial | 9.7 lb |
