AKRAPOVIC - HEADER SS Z900RS - 18120309
882,09incl. VAT
882,09incl. VAT

882,09incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-1 System |
| Weight Imperial | 7.1 lb |
| Weight Metric | 3.23 kg |
| Weight | 3,23 kg (7,1 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
