AKRAPOVIC - HEADER SS ZX14 2012 - 18120196
915,97incl. VAT
915,97incl. VAT

915,97incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-2 System |
| Weight Imperial | 26.2 lb |
| Weight Metric | 11.9 kg |
| Weight | 11,9 kg (26,2 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
