AKRAPOVIC - HEADER TI BMW S1000RR 19 - 18120401
2.121,13incl. VAT
2.121,13incl. VAT

2.121,13incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Units | Each |
| Product Name | Head Pipe |
| Material | Titanium |
| Weight | 2,23 kg (4,9 lb) |
|---|---|
| Weight Metric | 2.23 kg |
| Weight Imperial | 4.9 lb |
| Design/Configuration | 4-Into-1 System |
| Research Value | Finalized |
