AKRAPOVIC - HEADPIPES EVO MULTISTRADA - 18120326
1.408,44incl. VAT
1.408,44incl. VAT

1.408,44incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 2-Into-1 System |
| Weight Imperial | 3.3 lb |
| Weight Metric | 1.50 kg |
| Weight | 1,50 kg (3,3 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
