AKRAPOVIC - HEADPIPES SS CB1000R - 18120327
942,59incl. VAT
942,59incl. VAT

942,59incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 2-Into-1 System |
| Weight Imperial | 7.7 lb |
| Weight Metric | 3.50 kg |
| Weight | 3,50 kg (7,7 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
