AKRAPOVIC - HEADPIPES SS CBR1000RR 17 - 18120303
1.339,47incl. VAT
1.339,47incl. VAT

1.339,47incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-1 System |
| Weight Imperial | 7.2 lb |
| Weight Metric | 3.3 kg |
| Weight | 3,3 kg (7,2 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
